Forum Rozwoju Mazowsza

9. Forum Rozwoju Mazowsza

17 i 18 października odbywa się 9. Forum Rozwoju Mazowsza. Uczestnicząc w spotkaniu zorganizowanym w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa, poznasz wiele innowacyjnych projektów i rozwiązań, które są uruchamiane i rozwijane dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Co istotne, zasługują one na spopularyzowanie w szerszym gronie odbiorców – potencjalnych użytkowników, partnerów czy inwestorów. Forum stwarza ku temu wyjątkową okazję. Do współpracy zaprosiliśmy kluczowe instytucje rządowe i samorządowe, ośrodki naukowe, przedsiębiorców i organizacje otoczenia biznesu. W tym roku tematami przewodnimi wydarzenia są: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Uzupełnia je Turystyka i Kultura.

  1. Forum Rozwoju Mazowsza daje możliwość uczestnictwa w warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami oraz w cyklu debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy. Podczas wydarzenia planujemy kilka specjalnych pokazów nowych projektów oraz prototypów, które dotychczas były skrywane w laboratoriach, a teraz będą miały swoje premiery.

Oto, jakie debaty i wystąpienia przygotowaliśmy dla Was:

 

 

W e-biuletynie 4 już przybliżyliśmy Wam kilka projektów współfinansowanych z RPO WM, które bliżej będzie można poznać na Forum. W tym numerze, w dziale „Kuźnia projektów” zapraszamy do poznania kolejnych. A to tylko przedsmak tego, co przygotowaliśmy dla Was. Zatem nie zastanawiajcie się, lecz rezerwujcie czas na spotkanie z pionierami przemian w naszym regionie!

Zapraszamy do zarejestrowania się na Forum za pomocą formularza dostępnego na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich odwiedzających.

Szczegółowe informacje na temat wszelkich aktywności i propozycje programowe sukcesywnie pojawiają się na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu oraz na stronie wydarzenia na Facebooku, gdzie zamieszczamy Livy z rozmów z naszymi Partnerami. Zapisz się na wydarzenie i śledź nowości – dla aktywnych internautów przewidzieliśmy atrakcje i niespodzianki.

Nie zapomnieliśmy też o tych z Was, którzy nie będą mieli możliwości przybyć na wydarzenie. Debaty, spotkania i inne aktywności będziemy streamingować w czasie rzeczywistym. Chcemy, żebyście mogli skorzystać z Forum w maksymalnym stopniu. Jesteśmy w Waszym zasięgu!